Biz Kimiz


Kimiz?

2010 yılında 3 Arkadaşın bir araya gelerek oluşturduğu bir projeyiz . Biz web tasarım-seo-google adwords reklamları-kurumsal kimlik-marka danışmanlığı-sosyal medya danışmanlığı konusunda hizmet sağlamakta olup, referanslarını her geçen gün arttırmaktayız. . Bu hizmetlerimizin hepsini profesyonel olarak vermekteyiz müşterilerimize internet ortamında hedef kitlelerine ulaşmasını sağlayarak profesyonel çözümler üretiyoruz. öncelikle müşterimize kurumsal bir kimlik oluşturuyor daha sonrasında hayalindeki ve sektörüne uygun creative web sitesi tasarlıyoruz çağın gerisinde kalmayacak şekilde bunu mobile uygun hale getiriyoruz daha sonrasında sosyal medyada sizi tanıtıyoruz ve googlede son kullanıcıya ulaşmak için sizi googlede en üst sıraya çıkartıyoruz hizmetimizi kesintisiz ve en doğru şekilde yapmaya gayret ediyoruz..

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutmak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere; yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak internette kalıcı üstünlükler sağlamak… Bizi farklı ve en iyi yapan işimizi severek yapmamızdır..

Kalite bilincinin aslında yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden İNCİ web tasarım ajansı; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini sunmaktadır. Web tasarım sektöründe müşteri memnuniyet oranı inci web tasarım'ın elde ettiği başarı oranına göre nispeten ve ne yazı ki pek yüksek oranlarda değildir. inci web tasarım ajansı bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir.

Farklılığımız

  • Kesintisiz Telefon Desteği
  • Özgün Tasarımlar
  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Kaliteli Hizmet
  • Güler Yüz
  • Bizi Ulaşın

  • 0555 273 03 04
  • info@gokyuzuweb.com

Ekibimiz


Gökyüzü Bilgisayar

SEO-ADWORDS UZMANI

 


Cumhur Yurdakul

WEB YAZILIM

 


Düzgün Genç

JAVA - GRAPHİC UZMANI